Úvod » Sezóna 2020/2021 » Starší žáci U15

4.kolo: Plumlov&Ptení vs Protivanov 5:1 (4:0)

publikováno 15.09.2020

Branky: 8. Ondřej Kuba, 18. Ján Kšenzulák, 20. Ján Kšenzulák, 25. Petr Nepožitek, 58. Ján Kšenzulák (pen) - 65. Klaudie Krénarová (pen).
Sestava: Petr Kučera - Adam Sedláček, Matěj Mikuš, Tomáš Klementa - Ján Kšenzulák, Ondřej Kuba, Jan Gregor - Petr Nepožitek. Tomáš Soldán, Tomáš Veselý, Nikola Konečná, Zdeněk Vaněk.

Do zápasu jsme nastoupili s cílem zvítězit a neinkasovat, což se nám podařilo bohužel jen z poloviny. Hned na začátku zápasu nás dostal do vedení Ondřej Kuba a to vneslo na naše kopačky uklidnění. Protivanovští nás chvíli přečíslovali na naší pravé straně, kde nám chyběl záložník, který se toulal jinde, což se nám příště nemusí vyplatit. Druhý a třetí gól do sítě hostí vstřelil Ján Kšenzulák, který nejprve uklidil míč za záda brankáře levačkou a další gól vstřelil hlavou. Další důležitý moment opět propásl Adam Sedláček, který opět z penalty zatřásl jen břevnem. Toto za něj napravil Petr Nepožitek a zvýšil po pěkné akci na 4:0.

Druhý poločas byl z naší strany hrozný. Žádná akce, žádný nápad. Dvakrát střílel Matěj Mikuš z voleje, vždy mimo branku. Potom přišly pokutové kopy na obou stranách a skóre se zastavilo na hodnotě 5:1. Úplně poslední akci zápasu měli hosté, kteří lobovali našeho vyběhnutého brankáře Tomáše Klementu, jenže jejich hráč nedokázal míč úspěšně uklidit. Tak jak jsme hráli druhý poločas, tak takhle tedy ne.

"Výhra byla super. Byli jsme produktivní. Někteří naši potřebují pořád balon, někteří jsou zbytečně nervózní. Zahráli si dost i střídající hráči. Bojovný a pěkný výkon předvedl Petr Nepožitek. Hru držel Janko, ale musí hrát na své pozici," zhodnotil toto utkání zastupující trenér František Vlach.