6.kolo: Dzbel-Jesenec/Přemyslovice vs Plumlov&Ptení 1:3 (1:1)

publikováno 22.09.2020

Branky: 21. Petr Nepožitek, 37. a 59. Daniel Moučka.

Sestava: Petr Kučera - Adam Sedláček, Matěj Mikuš, Tomáš Klementa - Ondřej Kuba, Ján Kšenzulák, Daniel Moučka - Petr Nepožitek. Jiří Blaha, Jan Blaha, Nikola Konečná, Zdeněk Vaněk, Jan Gregor, Tomáš Bureš.

Na malinkém hřišti, které nám od začátku nevyhovovalo, jsme se i tak snažili kombinovat. O kombinační akce se nejvíce pokoušel Janko Kšenzulák. Hned několik akcí mohlo skončit gólem, jenže našim hráčům, nejvíce Ondrovi Kubovi, je branka příliš malá. To, že brousí lajnu, by měl konečně podtrhnout i gólově. V zápase jsme se ujali vedení po brance Petra Nepožitka. Vedení nám ale dlouho nevydrželo a domácí vyrovnali do poločasu na 1:1. Po několika sporných rozhodnutích zastupujícího sudího jsme se nenechali rozhodit a v druhé půli jsme vsítili dva góly, z nichž jeden byl výstavní. Zatím góly sezóny střílí Daniel Moučka, tentokrát zavěsil z voleje. Jen jeho hra do obrany je zatím dost slabá. Samozřejmě, že nás mrzí opět neproměněná penalta (Janko) a nevyužité stoprocentní šance, což musíme zlepšit do dalšího zápasu.