8.kolo: Klenovice na Hané vs Plumlov&Ptení 0:3 (0:1)

publikováno 09.10.2020

Branky: 13. Daniel Moučka, 42. Ondřej Kuba (pen), 60. Matěj Mikuš.

Sestava: Matyáš Zatloukal - Adam Sedláček, Petr Kučera, Ondřej Kuba, Tomáš Veselý, Matěj Mikuš, Tomáš Soldán, Daniel Moučka, Petr Nepožitek, Ján Kšenzulák, Tomáš Klementa, Nikola Konečná, Zdeněk Vaněk.

Do zápasu se soupeřem ze spodní části tabulky jsme nastoupili nekoncentrovaní a plní mylných dojmů, že to půjde samo. Samozřejmě opak byl pravdou. Minimálně prvních patnáct minut zápasu jsme si nedokázali pořádně přihrát. I přesto jsme se mohli radovat z vedoucího gólu. Ten byl připsán Danielu Moučkovi, ale domácí hráč si jeho střelu srazil do vlastní brány. Do poločasu se nic významného již neudálo. Druhý poločas jsme měli v rukou opět my. Bohužel hráči na hřišti si dělali co chtěli a nehráli příliš kombinační fotbal. Posty si střídali jak se jim zachtělo. Přesto se nad nimi smiloval rozhodčí a po pádu Petra Nepožitka pískl penaltu. Na tu se z donucením postavil Ondřej Kuba a vstřelil gól na 0:2. Třetí branka přišla až deset minut před údajným koncem. Ten, jak je s tímto soupeřem známo, přišel zase o několik minut dříve. Opět si ji do vlastní brány srazil domácí obránce po nepovedeném pokusu Matěje Mikuše. S odřenýma ušima jsme tedy vybojovali další tři body do tabulky. Příště nám takový výkon určitě nebude stačit.